Display Suite (8.x-3.8) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Configure block
lo: ຕັ້ງຄ່າຂອງ block
