Display Suite (8.x-3.8) - en to nn translation catalogue (41 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Author
nn: Forfattar

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Read more
nn: Les meir

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Display settings
nn: Visningsinnstillingar

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Submitted by
nn: Publisera av

en: User
nn: Brukar

en: Block
nn: Blokk

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Fields
nn: Felt

en: Other
nn: Andre

en: Hidden
nn: Skjult

en: Configure block
nn: Blokkinnstillingar

en: Info
nn: Informasjon

en: Revision
nn: Utgåve

en: Above
nn: Over

en: Book navigation
nn: Boknavigering

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Minimal
nn: Minimum
