Display Suite (8.x-3.9) - en to sr translation catalogue (32 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: Region
sr: Регион

en: User
sr: Корисник

en: Block
sr: Блок

en: Field type
sr: Tип поља

en: Template
sr: Шаблон

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Layout settings
sr: Подешавања плана

en: Entities
sr: Ентитети

en: View mode
sr: Врста приказа
