DSFR for Drupal (1.3.2) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Content
ur: متن

en: Homepage
ur: آبائی صفحہ

en: Search
ur: تلاش

en: Display settings
ur: ڈسپلے کی ترتیبات

en: Container
ur: کنٹینر

en: Help text
ur: مدد کے لیے عبارت

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Page not found
ur: مطلوبہ صفحہ نہیں مل سکا
