DSFR for Drupal (1.4.0) - en to uk translation catalogue (47 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Homepage
uk: Головна сторінка

en: Version
uk: Версія

en: unpublished
uk: неопубліковане

en: Search
uk: Пошук

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: Container
uk: Контейнер

en: Help text
uk: Текст довідки

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Menu
uk: Меню

en: Theme
uk: Тема

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Web Server
uk: Веб-сервер

en: Database
uk: База даних

en: System
uk: Система

en: Close
uk: Закрити

en: Show
uk: Показати

en: Accept
uk: Прийняти

en: Show password
uk: Показати пароль

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Log level
uk: Рівень журналювання

en: Page not found
uk: Сторінку не знайдено

en: Memory limit
uk: Обмеження пам'яті

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Footer Bottom
uk: Низ нижнього колонтитула

en: Fluid
uk: Нефіксоване

en: You are here:
uk: Ви тут:

en: Copy to clipboard
uk: Скопіювати у буфер

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Footer Top
uk: Верх нижнього колонтитула

en: Show row weights
uk: Показати вагу рядків

en: Hide row weights
uk: Приховати вагу рядків

en: Last Cron Run
uk: Останній запуск крону

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: Drupal Version
uk: Версія Друпал

en: Select a language
uk: Вибрати мову

en: Personalize
uk: Персональна інформація

en: Dark theme
uk: Темна тема

en: First page
uk: Перша сторінка

en: General System Information
uk: Основні відомості про систему

en: Hide message
uk: Приховати повідомлення

en: Light theme
uk: Світла тема
