Data Visualisation Framework (3.0.0) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: None
az: Yoxdur

en: - None -
az: - heç nə -

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Options
az: Seçimlər

en: Fields
az: Sahələr

en: Width
az: Eni

en: Table
az: Cədvəl

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Filters
az: Filtrlər

en: Standard
az: Standart

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Min
az: Minimum

en: Files displayed by default
az: Fayllar standart olaraq göstərilir

en: Upload destination
az: Təyinatı yükləyin
