Data Visualisation Framework (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Label
ne: लेबल

en: Width
ne: चौडाई

en: Table
ne: तालिका

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
