Data Visualisation Framework (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: None
pl: Brak

en: - None -
pl: - Brak -

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Options
pl: Opcje

en: Fields
pl: Pola

en: Width
pl: Szerokość

en: Table
pl: Tabela

en: Start
pl: Początek

en: End
pl: Koniec

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Delimiter
pl: Separator

en: Middle
pl: Środek

en: Standard
pl: Standardowe

en: Automatic
pl: Automatyczne

en: CSV file
pl: Plik CSV

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Expression
pl: Wyrażenie

en: Min
pl: Minimum

en: Bar chart
pl: Wykres słupkowy

en: Grid settings
pl: Ustawienia siatki

en: Label position
pl: Pozycja etykiety
