Data Visualisation Framework (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: None
ro: Nimic

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Options
ro: Opţiuni

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Width
ro: Lățime

en: Add line
ro: Adaugă rând

en: Table
ro: Tabel

en: End
ro: Sfârşit

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: Delimiter
ro: Delimitator

en: Automatic
ro: Automat

en: URI
ro: URL

en: - Select -
ro: -Selectaţi-

en: Expression
ro: Expresie
