DXPR Builder (2.1.3) - en to sr translation catalogue (24 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Language
sr: Језик

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Year
sr: Година

en: Roles
sr: Улоге

en: Day
sr: Дан

en: Role
sr: Улога

en: Provider
sr: Провајдер

en: Template
sr: Шаблон

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Hour
sr: Сат

en: Minute
sr: Минут

en: Second
sr: Секунда

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
