DXPR Builder - en to az translation catalogue (33 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Container
az: Konteyner

en: Category
az: Kateqoriya

en: Save
az: Saxla

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Icon
az: İconka

en: Views
az: Görünüşlər

en: View
az: Görünüş

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Year
az: İl

en: Roles
az: Rollar

en: Desc
az: azaldın

en: Day
az: Gün

en: Role
az: Rollar

en: Counter
az: Sayğac

en: Button
az: Düymə

en: Provider
az: Provayder

en: Sort by
az: Sırala
