DXPR - en to az translation catalogue (113 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Container
az: Konteyner

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Outline
az: Kontur

en: Save
az: Saxla

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Default
az: Susmaya görə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Icon
az: İconka

en: Time
az: Vaxt

en: Views
az: Görünüşlər

en: View
az: Görünüş

en: Length
az: Uzunluq

en: Text
az: Mətn

en: Layout
az: Şablon

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Options
az: Seçimlər

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Year
az: İl

en: Bottom
az: Aşağı

en: Off
az: Söndürülüb

en: Header
az: Başlıq

en: Inline
az: Xətdə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Roles
az: Rollar

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Desc
az: azaldın

en: Day
az: Gün

en: Align
az: Sıralama

en: Loop
az: Döngə

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Color
az: Rəng

en: Role
az: Rollar

en: Counter
az: Sayğac

en: Button
az: Düymə

en: Square
az: Kvadrat

en: Provider
az: Provayder

en: Plain
az: Düz

en: Close
az: Bağlı

en: Duration
az: Müddət

en: Sort by
az: Sırala

en: Hidden
az: Gizli

en: unlimited
az: limitsiz

en: Hour
az: Saat

en: Minute
az: Dəqiqə

en: Second
az: Saniyə

en: Map
az: Xəritə

en: Fixed
az: Sabit

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Seconds
az: Saniyələr

en: Info
az: Məlumat

en: Style
az: Stil

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Tabs
az: Tablar

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Select
az: Seçin

en: Blocks
az: Bloklar

en: Grid
az: Cədvəl

en: Hide
az: Gizlət

en: Global
az: Qlobal

en: Space
az: Boşluq

en: Items to display
az: Göstəriləcək elementlər

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Field settings
az: Sahə parametrləri

en: Column
az: Sütun

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Inherit
az: Vərəsəlik

en: Row
az: Sıra

en: Comma
az: Vergül

en: Card
az: Kart

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Alert
az: Xəbərdarlıq
