DXPR Builder - en to sq translation catalogue (41 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Actions
sq: Veprimet

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Language
sq: Gjuha

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Date
sq: Data

en: Size
sq: Madhësia

en: Search
sq: Kërko

en: Message
sq: Mesazhi

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Outline
sq: Struktura

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Time
sq: Ora

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: Error
sq: Gabim

en: Header
sq: Titulli

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Roles
sq: Rolet

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Color
sq: Ngjyra

en: Blocks
sq: Blloqet

en: Field settings
sq: Rregullimet e fushës

en: Placement
sq: Vendosja
