DXPR Builder - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Fliesstext

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: User ID
de: Aawänder-ID

en: Error
de: Fähler

en: Year
de: Johr

en: Warning
de: Warnig

en: Width
de: Breiti

en: Height
de: Höchi

en: Day
de: Tag

en: Background color
de: Hintergrundfarb

en: Role
de: Rolle

en: Save changes
de: Änderige spychere

en: Info
de: Information
