DXPR Builder - en to ku translation catalogue (74 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Size
ku: قەبارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Message
ku: پەیام

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Field
ku: خانە

en: Outline
ku: چوارچێوە

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Top
ku: سەرەوە

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Time
ku: کات

en: View
ku: پیشاندان

en: Text
ku: دەق

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Error
ku: هەڵە

en: Year
ku: ساڵ

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Role
ku: ڕۆل

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Info
ku: زانیاری

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: Hide
ku: بشارەوە

en: Space
ku: بۆشایی

en: Locked
ku: کلیلدراوە

en: Field settings
ku: ڕیکخستنەکانی خانە

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Comma
ku: کۆما

en: Progress
ku: بەرەو پێشوەچوون
