DXPR Builder - en to rw translation catalogue (10 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Images
rw: amashusho

en: Prefix
rw: Imbanziriza

en: Suffix
rw: Umugereka

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya

en: Center
rw: Hagati

en: Top
rw: Hejuru

en: Bottom
rw: Hasi

en: Locked
rw: gifunze
