DXPR - en to ne translation catalogue (73 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Status
ne: अवस्था

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: On
ne: माथि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Center
ne: केन्द्र

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Outline
ne: रूपरेखा

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: Time
ne: समय

en: View
ne: दृश्य

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Text
ne: अक्षर

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Error
ne: त्रुटि

en: Year
ne: वर्ष

en: Logo
ne: ब्याज

en: Header
ne: हेडर

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Roles
ne: भूमिका

en: Normal
ne: साधारण

en: Warning
ne: चेतावनी

en: New window
ne: नयाँ विन्डोमा

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Day
ne: दिन

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Color
ne: रंग

en: Button
ne: बटन

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Clone
ne: प्रतिरूप

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Clear
ne: सफा

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Info
ne: जानकारी

en: Font color
ne: फन्ट रङ

en: Same window
ne: येही विन्डोमा

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Comma
ne: अल्पविराम

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
