DXPR - en to ga translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Category
ga: Ábhar

en: Time
ga: Am

en: View
ga: Féach ar

en: Year
ga: Bliain

en: Day
ga: Lá

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: About Us
ga: Fúinn
