DXPR - en to hy translation catalogue (80 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Images
hy: Նկարներ

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Language
hy: Լեզու

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Outline
hy: Կառուցվածք

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: True
hy: Ճիշտ

en: False
hy: Սխալ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: View
hy: Դիտել

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Text
hy: Տեքստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Error
hy: Սխալ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Year
hy: Տարի

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Logo
hy: Լոգո

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Roles
hy: Դերեր

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Day
hy: Օր

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Color
hy: Գույն

en: Role
hy: Դեր

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Today
hy: Այսօր

en: Hour
hy: Ժամ

en: Minute
hy: Րոպե

en: Second
hy: Վարկյան

en: Map
hy: Քարտեզ

en: Left
hy: Ձախ

en: Info
hy: Ինֆո

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: Space
hy: Տարածություն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Locked
hy: Արգելափակված

en: Field settings
hy: Դաշտի պարամետրեր

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Comma
hy: Ստորակետ
