DXPR Builder - en to mg translation catalogue (18 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Prefix
mg: Tovona

en: Suffix
mg: Tovana

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Language
mg: Teny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: User
mg: Mpampiasa

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: Clear
mg: Fafao
