DXPR Builder - en to mk translation catalogue (10 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Confirm
mk: Потврда

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Roles
mk: Улоги

en: Navigation
mk: Навигација

en: Blocks
mk: Блокови

en: - All -
mk: - Сите -
