DXPR Builder - en to et translation catalogue (147 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Images
et: Pildid

en: Status
et: Olek

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Actions
et: Toimingud

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Language
et: Keel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: Message
et: Teade

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: Container
et: Konteiner

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Field
et: Väli

en: Outline
et: Sisukord

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Default
et: Vaikimisi

en: Background
et: Taust

en: Top
et: Ülesse

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Icon
et: Ikoon

en: Time
et: Aeg

en: Views
et: Vaated

en: View
et: Kuva

en: Length
et: Pikkus

en: Section
et: Sektsioon

en: Text
et: Tekst

en: Layout
et: Paigutus

en: User
et: Kasutaja

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Options
et: Valikud

en: Separator
et: Eraldaja

en: Year
et: Aasta

en: Bottom
et: Alumine

en: Off
et: Väljas

en: Header
et: Päis

en: Inline
et: Samal real

en: Custom
et: Kohandatud

en: Roles
et: Rollid

en: Normal
et: Tavaline

en: Success
et: Õnnestus

en: Warning
et: Hoiatus

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Display options
et: Kuva valikud

en: Address
et: Aadress

en: Border
et: Piirjoon

en: Day
et: Päev

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: Align
et: Joondus

en: Loop
et: Silmus

en: Background color
et: Taustavärv

en: Navigation
et: Menüü

en: Color
et: Värv

en: Role
et: Roll

en: Counter
et: Loendur

en: Button
et: Nupp

en: Square
et: Ruut

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Clone
et: Klooni

en: Plain
et: Tavaline

en: Template
et: Mall

en: Template name
et: Malli nimi

en: Close
et: Sulge

en: Duration
et: Kestus

en: Hidden
et: Peidetud

en: Clear
et: Tühjenda

en: unlimited
et: piiramata

en: Hour
et: Tund

en: Minute
et: Minut

en: Second
et: Sekund

en: Map
et: Kaart

en: Fill color
et: Värv

en: Controls
et: Nupud

en: Map width
et: Kaardi laius

en: Map height
et: Kaardi kõrgus

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Seconds
et: Sekundid

en: Style
et: Stiil

en: Reverse
et: Vastupidi

en: Thousands separator
et: Tuhandete eraldaja

en: Interval
et: Intervall

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Top right
et: Ülemine parem

en: Bottom right
et: All paremal

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: Tabs
et: Sakid

en: Cloud
et: Pilv

en: Select
et: Vali

en: Copy
et: Kopeeri

en: Blocks
et: Plokid

en: Grid
et: Ruudustik

en: Hide
et: Peida

en: Global
et: Globaalne

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: Space
et: Ruum

en: Blockquote
et: Tsitaadiplokk

en: Local
et: Kohalik

en: Panel
et: Paneel

en: Items to display
et: Kuvatavate kirjete arv

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: fade
et: hajuv

en: Field settings
et: Välja seaded

en: Paste
et: Aseta

en: Column
et: Tulp

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Upload new image
et: Lae üles uus pilt

en: Inherit
et: Päri

en: Row
et: Rida

en: Comma
et: koma

en: Card
et: Kaart

en: Alert
et: Hoiatus

en: Top center
et: Ülemine keskmine

en: Bottom center
et: Alumine keskmine

en: Elements
et: Elemendid

en: Filter by tag
et: Filtreeri sildi järgi

en: View modes
et: Kuvarežiimid

en: Responsive
et: Adapteeruv

en: Select media
et: Vali meedia

en: Muted
et: Vaigistatud
