DXPR Builder - en to os translation catalogue (32 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Prefix
os: Префикс

en: Suffix
os: Суффикс

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Cancel
os: Аппар

en: Language
os: Æвзаг

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Date
os: Датæ

en: Size
os: Ас

en: Search
os: Агуырд

en: None
os: Нæйы

en: Message
os: Хъусинаг

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Center
os: Центр

en: Category
os: Категори

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Field
os: Быдыр

en: Outline
os: Сæргæндтæ

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Time
os: Афон

en: View
os: Фенд
