DXPR Builder - en to ht translation catalogue (26 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: On
ht: Ouvè

en: Date
ht: Dat

en: Size
ht: Grosè

en: Search
ht: Chèche

en: Message
ht: Mesaj

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo

en: Icon
ht: Ikon

en: User
ht: Itilizatè

en: Off
ht: Fèmen

en: Desc
ht: Des

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
