DXPR Builder - en to nl translation catalogue (601 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Language
nl: Taal

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: On
nl: Aan

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: None
nl: Geen

en: Message
nl: Bericht

en: Weight
nl: Gewicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Category
nl: Categorie

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Field
nl: Veld

en: Outline
nl: Structuur

en: Save
nl: Opslaan

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Default
nl: Standaard

en: Background
nl: Achtergrond

en: Top
nl: Bovenaan

en: Link target
nl: Doel van de link

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Icon
nl: Pictogram

en: Time
nl: Tijd

en: Views
nl: Overzichten

en: View
nl: Weergeven

en: Length
nl: Lengte

en: Section
nl: Sectie

en: Text
nl: Tekst

en: Layout
nl: Lay-out

en: Filter by user
nl: Filtreren op gebruiker

en: User
nl: Gebruiker

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Options
nl: Opties

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Year
nl: Jaar

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Off
nl: Uit

en: Header
nl: Kop

en: Custom
nl: Aangepast

en: Roles
nl: Rollen

en: Percent
nl: Procent

en: Normal
nl: Normaal

en: Success
nl: Succes

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: New window
nl: Nieuw venster

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Display options
nl: Weergave-opties

en: Address
nl: Adres

en: Desc
nl: Aflopend

en: Border
nl: Rand

en: Day
nl: Dag

en: Start
nl: Begin

en: End
nl: Einde

en: more info
nl: meer informatie

en: Align
nl: Uitlijning

en: Loop
nl: Lus

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Color
nl: Kleur

en: Repeat
nl: Herhalen

en: Role
nl: Rol

en: Counter
nl: Teller

en: Button
nl: Knop

en: Square
nl: Vierkant

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Plain
nl: Plat

en: Template name
nl: Template-naam

en: Close
nl: Sluiten

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: 1 site | @count sites
nl[0]: 1 website

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Dimension
nl: Afmeting

en: Clear
nl: Wissen

en: unlimited
nl: ongelimiteerd

en: Font size
nl: Lettergrootte

en: Hour
nl: Uur

en: Minute
nl: Minuut

en: Second
nl: Seconde

en: Map
nl: Landkaart

en: Controls
nl: Besturingselementen

en: Map width
nl: Kaartbreedte

en: Map height
nl: Kaarthoogte

en: Fixed
nl: Vast

en: Days
nl: Dagen

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Hours
nl: Uren

en: Seconds
nl: Seconden

en: Slide
nl: Schuiven

en: Style
nl: Stijl

en: Carousel
nl: Carrousel

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Font color
nl: Tekstkleur

en: Reverse
nl: Omkeren

en: Thousands separator
nl: Scheidingsteken voor duizendtallen

en: Top left
nl: Linksboven

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: Bottom right
nl: Rechtsonder

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Video width
nl: Videobreedte

en: Minutes
nl: Minuten

en: Same window
nl: Hetzelfde venster

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Select
nl: Selecteren

en: Toggle
nl: Omschakelen

en: Blocks
nl: Blokken

en: Dotted
nl: Gestippeld

en: Dashed
nl: Gestreept

en: Solid
nl: Vast

en: Grid
nl: Raster

en: Hide
nl: Verbergen

en: Global
nl: Algemeen

en: Transparent
nl: Transparant

en: Layouts
nl: Lay-outs

en: Space
nl: Spatie

en: Border color
nl: Randkleur

en: basic
nl: basis

en: Animation
nl: Animatie

en: Blockquote
nl: Citaat

en: Years
nl: Jaren

en: Local
nl: Lokaal

en: Panel
nl: Paneel

en: Items to display
nl: Weer te geven items

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Border style
nl: Randstijl

en: fade
nl: vervagen

en: Free
nl: Gratis

en: Field settings
nl: Veldinstellingen

en: Column
nl: Kolom

en: Icon size
nl: Pictogramgrootte

en: Margin
nl: Marge

en: Float right
nl: Zweef naar rechts

en: Opacity
nl: Ondoorzichtigheid

en: Speed
nl: Snelheid

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Upload new image
nl: Nieuwe afbeelding uploaden

en: Inherit
nl: Overnemen

en: User Profiles
nl: Gebruikersprofielen

en: Infinite
nl: Oneindig

en: Row
nl: Rij

en: Light
nl: Licht

en: Image height
nl: Hoogte afbeelding

en: Image width
nl: Breedte afbeelding

en: Cover
nl: Omslag

en: Comma
nl: Komma

en: Image description
nl: Afbeeldingsomschrijving

en: Primary
nl: Primair

en: Tab title
nl: Tabbladtitel

en: Full width
nl: Volledige breedte

en: Float left
nl: Zweef naar links

en: Product key
nl: Productsleutel

en: Auto play
nl: Automatisch afspelen

en: Border radius
nl: Randradius

en: Show title
nl: Titel tonen

en: Placement
nl: Plaatsing

en: Foreground color
nl: Voorgrondkleur

en: Secondary
nl: Secundair

en: Cite
nl: Citeren

en: Card
nl: Kaart

en: Accordion
nl: Accordeon

en: No animation
nl: Geen animatie

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Circle
nl: Cirkel

en: Gradient
nl: Verloop

en: Layers
nl: Lagen

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Pager offset
nl: Start van paginering

en: Alert
nl: Alarm

en: Top center
nl: Middenboven

en: Bottom center
nl: Middenonder

en: Delete element
nl: Element verwijderen

en: Elements
nl: Elementen

en: Progress
nl: Voortgang

en: Show controls
nl: Bedieningselementen tonen

en: Progress bar
nl: Voortgangsbalk

en: Theme default
nl: Themastandaard

en: Background position
nl: Achtergrondpositie

en: Thickness
nl: Dikte

en: Stacked
nl: Gestapeld

en: Media browser
nl: Mediabrowser

en: Broken/missing handler: @table > @field
nl: Defecte of ontbrekende verwerker: @table > @field

en: Triangle
nl: Driehoek

en: Milliseconds
nl: Milliseconden

en: Dot
nl: Stip

en: Select image
nl: Afbeelding selecteren

en: Custom layout
nl: Aangepaste lay-out

en: About Me
nl: Over mij

en: Dark
nl: Donker

en: Asc
nl: Oplopend

en: Icon color
nl: Pictogramkleur

en: HTML classes
nl: HTML-klassen

en: Convert fields
nl: Velden converteren

en: Entity bundle
nl: Entiteitsbundel

en: The number of items to display. Enter 0 for no limit.
nl: Het aantal weer te geven items. Voer 0 in voor onbeperkt.

en: Save template
nl: Template opslaan

en: Filter by tag
nl: Filter op tag

en: Pulse
nl: Pulseren

en: View modes
nl: Weergavemodi

en: Social links
nl: Sociale links

en: Disc
nl: Schijf

en: YouTube video
nl: YouTube-video

en: About Us
nl: Over ons

en: Select media
nl: Media selecteren

en: Toggle title
nl: Titel wisselen

en: bounce
nl: stuiteren

en: Contain
nl: Bevatten

en: Page Templates
nl: Paginasjablonen

en: Alt attribute
nl: Alt-attribuut

en: Title attribute
nl: Titel-attribuut

en: Items to display:
nl: Weer te geven items:

en: Rounded
nl: Afgerond

en: HTML ID
nl: HTML-ID

en: Image link
nl: Afbeeldingslink

en: Uses the <a href="@url">@setting</a> setting internally.
nl: Gebruikt intern de instelling <a href="@url">@setting</a>.

en: Video link
nl: Videolink

en: On hover
nl: Bij hover

en: Current image preview
nl: Voorbeeldweergave huidige afbeelding

en: License info
nl: Licentie-informatie

en: Well
nl: Goed

en: Edit text
nl: Tekst bewerken

en: Brand color
nl: Merkkleur

en: Muted
nl: Gedempt

en: Page template
nl: Pagina-template

en: Show remaining days
nl: Resterend aantal dagen tonen

en: Extra small
nl: Extra klein

en: Content items
nl: Inhoudsitems

en: Spin
nl: Draai

en: Danger
nl: Gevaar

en: Drop shadow
nl: Slagschaduw

en: Divider
nl: Scheiding

en: Background style
nl: Achtergrondstijl

en: Block quote
nl: Citaatblok

en: Add slide
nl: Dia toevoegen

en: Rotate 180
nl: 180° draaien

en: slideInDown
nl: omlaag inschuiven

en: slideInLeft
nl: links inschuiven

en: slideInRight
nl: rechts inschuiven

en: slideInUp
nl: omhoog inschuiven

en: shake
nl: schudden

en: pulse
nl: pulseren

en: Background width
nl: Achtergrondbreedte

en: Theme defaults
nl: Standaardinstellingen voor thema's

en: Page templates
nl: Pagina-templates

en: wobble
nl: wiebelen

en: Text Columns
nl: Tekstkolommen

en: Original width
nl: Originele breedte

en: Transition style
nl: Overgangsstijl

en: Block button
nl: Knop blokkeren

en: Bar height
nl: Staaf hoogte

en: Content Items
nl: Inhoudsitems

en: Base-64 encoded image contents
nl: Base-64-gecodeerde afbeeldingsinhoud

en: show all
nl: toon alles

en: Youʼve reached the maximum selection limit. Please deselect an item in order to choose another.
nl: U heeft de maximale selectielimiet bereikt. Deselecteer een item om een ander item te kiezen.

en: 1 item selected. | @count items selected.
nl[0]: 1 item geselecteerd.

en: on dxpr.com. Click for more info.
nl: op dxpr.com. Klik voor meer informatie.

en: Bootstrap classes
nl: Bootstrap-klassen

en: Mouse drag
nl: Slepen met de muis

en: Access to DXPR Builder is blocked because of a payment or licensing problem, Please contact us via our <a href="@url" target="_blank">contact page</a> to resolve the issue.
nl: De toegang tot DXPR Builder is geblokkeerd vanwege een betalings- of licentieprobleem. Neem contact met ons op via onze <a href="@url" target="_blank">contactpagina</a> om het probleem op te lossen.

en: DXPR Builder User
nl: DXPR Builder-gebruiker

en: Indicates if the user is a billable user for DXPR builder.
nl: Geeft aan of de gebruiker een factureerbare gebruiker is voor de DXPR-builder.

en: DXPR Builder Users
nl: DXPR Builder-gebruikers

en: Please purchase DXPR Builder User add-ons for your subscription <a href=":uri" target="_blank">here</a>
nl: <a href=":uri" target="_blank">Koop hier</a> DXPR Builder gebruikers-add-ons voor uw abonnement

en: Your site currently has 1 user account with permission to edit with DXPR Builder. | Your site currently has @count user accounts with permission to edit with DXPR Builder.
nl[0]: Uw site heeft momenteel 1 gebruikersaccount met toestemming om te bewerken met DXPR Builder.

en: Your subscription at DXPR.com allows for 1 user account | Your subscription at DXPR.com allows for @count user accounts
nl[0]: Uw abonnement op DXPR.com staat 1 gebruikersaccount toe

en: Drupal layout builder by DXPR.
nl: Drupal lay-outbouwer door DXPR.

en: Add user template
nl: Gebruikers-template toevoegen

en: Add page template
nl: Pagina-template toevoegen

en: User Templates
nl: Gebruikerssjablonen

en: User Licenses
nl: Gebruikerslicenties

en: Configuration settings for DXPR Builder.
nl: Instellingen voor DXPR Builder.

en: Configure DXPR Builder.
nl: DXPR Builder instellen.

en: Configure DXPR Builder User profiles.
nl: DXPR Builder gebruikersprofielen instellen.

en: Configure DXPR Builder User templates.
nl: DXPR Builder gebruikers-templates instellen.

en: Configure DXPR Builder Page templates.
nl: DXPR Builder Pagina-templates instellen.

en: View DXPR Builder user licenses.
nl: Bekijk DXPR Builder-gebruikerslicenties.

en: Administer DXPR Builder configuration
nl: Beheer de DXPR Builder-instellingen

en: Edit with DXPR Builder
nl: Bewerken met DXPR Builder

en: edit with dxpr builder. Allows users to build layouts, design beautiful content and add dynamic components.
nl: Bewerken met DXPR Builder. Hiermee kunnen gebruikers lay-outs bouwen, prachtige inhoud ontwerpen en dynamische componenten toevoegen.

en: Administer dxpr builder profile
nl: DXPR builder-profiel beheren

en: DXPR Builder Settings
nl: DXPR Builder-instellingen

en: DXPR Builder User Templates Configuration
nl: DXPR Builder-gebruikers-templates instellen

en: Add a dxpr builder user template
nl: Gebruikers-template voor DXPR builder toevoegen

en: Edit a dxpr builder user template
nl: Gebruikers-template voor DXPR builder bewerken

en: Delete a dxpr builder user template
nl: Gebruikers-template voor DXPR builder verwijderen

en: DXPR Builder Page Templates Configuration
nl: DXPR Builder pagina-templates instellen

en: Add a dxpr builder page template
nl: Pagina-template voor DXPR builder toevoegen

en: Edit a dxpr builder page template
nl: Pagina-template voor DXPR bewerken

en: Delete a dxpr builder page template
nl: Pagina-template voor DXPR builder verwijderen

en: DXPR Builder Profile Configuration
nl: DXPR Builder-profielinstellingen

en: Add a dxpr builder profile
nl: DXPR builder-profiel toevoegen

en: Edit a dxpr builder profile
nl: DXPR builder-profiel bewerken

en: Delete a dxpr builder profile
nl: DXPR builder-profiel verwijderen

en: DXPR Builder User Template
nl: DXPR Builder gebruikers-template

en: DXPR Builder Page Template
nl: DXPR Builder pagina-template

en: DXPR Builder Profile
nl: DXPR Builder-profiel

en: DXPR Editor State
nl: DXPR-editorstatus

en: Inline buttons
nl: Inline knoppen

en: Modal buttons
nl: Modaalvenster-knoppen

en: Extra large (≥1200px)
nl: Extra groot (≥1200px)

en: Deciseconds
nl: Deciseconden

en: Decisecond
nl: Deciseconde

en: Millisecond
nl: Milliseconde

en: DXPR Builder Block Type
nl: DXPR Builder-bloktype

en: Block type with DXPR Builder drag and drop solution.
nl: Bloktype met DXPR Builder slepen-en-neerzetten-oplossing.

en: Content type with DXPR Builder drag and drop solution
nl: Inhoudstype met DXPR Builder slepen-en-neerzetten-oplossing

en: To uninstall DXPR Builder Drag and Drop Node Type module, delete all content that has the Drag and Drop Page content type
nl: Om de module DXPR Builder Drag and Drop Node Type te verwijderen, verwijdert u eerst alle inhoud van het inhoudstype Drag and Drop Page

en: There are no billable users recorded yet.
nl: Er zijn nog geen betalende gebruikers geregistreerd.

en: DXPR Builder Page Templates
nl: DXPR Builder-paginasjablonen

en: DXPR Builder User Templates
nl: DXPR Builder-gebruikerssjablonen

en: Label for the dxpr builder page template.
nl: Label van het DXPR builder pagina-template.

en: Category for the dxpr builder page template.
nl: Categorie van het DXPR builder pagina-template.

en: Created new dxpr builder page template %label.
nl: Nieuw DXPR builder pagina-template %label gemaakt.

en: Updated dxpr builder page template %label.
nl: DXPR builder pagina-template %label bijgewerkt.

en: Label for the dxpr builder profile.
nl: Label voor het DXPR builder-profiel.

en: Check/Uncheck all Blocks
nl: Alle blokken aan-/uitvinken

en: Check/Uncheck all Views
nl: Alle overzichten aan-/uitvinken

en: Created new dxpr builder profile %label.
nl: Nieuw DXPR builder-profiel %label gemaakt.

en: Updated dxpr builder profile %label.
nl: DXPR builder-profiel %label bijgewerkt.

en: DXPR Builder Overrides
nl: DXPR Builder-overschrijvingen

en: Customize DXPR Builder  behaviors.
nl: DXPR Builder-gedrag aanpassen.

en: Smooth-scroll offset selector
nl: Smooth-scroll offset-selector

en: When using a #hash to link to content inside a DXPR Builder container, the user will smooth-scroll to this content. DXPR Builder will also open any tabs, collapsibles, or carousel slides that contain this content. DXPR Builder automatically corrects the amount of page it scrolls to account for the DXPR Theme fixed or sticky header. If you use a different theme you can use this setting to correct the smooth-scroll behavior for your fixed header by adding a CSS selector here.
nl: Wanneer u een #hash gebruikt om te linken naar inhoud in een DXPR Builder-container, scrollt de gebruiker vloeiend naar deze inhoud. DXPR Builder opent ook alle tabbladen, inklapbare dia's of carrouseldia's die deze inhoud bevatten. DXPR Builder corrigeert automatisch het aantal pagina's dat wordt gescrolld om rekening te houden met de vaste of vastgezette header van het DXPR-thema. Als u een ander thema gebruikt, kunt u deze instelling gebruiken om het vloeiend-scroll-gedrag voor uw vaste header te corrigeren door hier een CSS-selector toe te voegen.

en: Extend DXPR Builder text editor style options and text editor font options.
nl: De opties voor stijl- en lettertypen van de teksteditor van DXPR Builder uitbreiden.

en: Enter one class on each line in the format: @format. Example: @example.
nl: Voer op elke regel één klasse in in de notatie: @format. Voorbeeld: @example.

en: None (Use basic file upload widget)
nl: Geen (gebruik de basiswidget voor het uploaden van bestanden)

en: DXPR Builder supports media image reusability via the Entity Browser module. The Entity Browser selected here will be used by the editor. The Entity Browser has to be using the iFrame display plugin.
nl: DXPR Builder ondersteunt herbruikbaarheid van mediaafbeeldingen via de Entity Browser-module. De hier geselecteerde entiteitsbrowser zal door de editor worden gebruikt. De entiteitsbrowser moet de iFrame-weergaveplug-in gebruiken.

en: Use with caution. If a field uses DXPR Builder as field formatter any filters that are set on the field's text format will be ignored. This is because when editing on the frontend, you are editing the raw field contents. With this setting enabled the DXPR editor still loads raw fields content, but users that don't have DXPR Builder editing permission will get a filtered field. Some filters will not work at all with DXPR Builder while others should work just fine.
nl: Voorzichtig gebruiken. Als een veld DXPR Builder als veldopmaak gebruikt, worden alle filters die op de tekstopmaak van het veld zijn ingesteld, genegeerd. Dit komt omdat u bij het bewerken op de frontend de onbewerkte veldinhoud bewerkt. Als deze instelling is ingeschakeld, laadt de DXPR-editor nog steeds de inhoud van onbewerkte velden, maar gebruikers die geen DXPR Builder-bewerkingsrechten hebben, krijgen een gefilterd veld. Sommige filters werken helemaal niet met DXPR Builder, terwijl andere prima zouden moeten werken.

en: Local files (minified)
nl: Lokale bestanden (verkleind)

en: Local files (unminified)
nl: Lokale bestanden (niet-verkleind)

en: Assets may be loaded from the cloud to provide an up-to-date version (recommended), or can be loaded from a local build.
nl: Bestanden kunnen vanuit de cloud worden geladen om een up-to-date versie te bieden (aanbevolen), of kunnen worden geladen vanuit een lokale build.

en: Your DXPR Builder product key can’t be read, please make sure you copy the whole key without any trailing or leading spaces into the form.
nl: Uw DXPR Builder-productsleutel kan niet worden gelezen. Zorg ervoor dat u de hele sleutel zonder spaties naar het formulier kopieert.

en: Your product key (JWT) is outdated and not compatible with DXPR Builder version 2.0.0 and up. Please follow instructions <a href=":uri">here</a> to get a new product key.
nl: Uw productsleutel (JWT) is verouderd en niet compatibel met DXPR Builder versie 2.0.0 en hoger. Volg <a href=":uri">deze instructies</a> om een nieuwe productsleutel te krijgen.

en: The configuration has been updated
nl: De configuratie is bijgewerkt

en: Label for the dxpr builder user template.
nl: Label voor het DXPR builder gebruikers-template.

en: User id for the dxpr builder user template.
nl: Gebruikers-ID voor het DXPR builder gebruikers-template.

en: The dxpr builder user template body.
nl: Hoofdtekst van het DXPR builder gebruikers-template.

en: Created new dxpr builder user template %label.
nl: Nieuw gebruikers-template %label voor DXPR builder gemaakt.

en: Updated dxpr builder user template %label.
nl: Gebruikers-template %label voor DXPR builder bijgewerkt.

en: Webform: @webformlabel
nl: Webformulier: @webformlabel

en: The DXPR Builder drag and drop interface
nl: De DXPR Builder-slepen-en-neerzetten-interface

en: Original image (No resizing)
nl: Originele afbeelding (niet geschaald)

en: Block: @block_name
nl: Blok: @block_name

en: View: @view_name
nl: Overzicht: @view_name

en: DXPR Builder users
nl: DXPR Builder-gebruikers

en: Homepage Basic
nl: Startpagina Basis

en: Split Content and Buttons
nl: Inhoud en knoppen splitsen

en: Drag and Drop Block
nl: Slepen-en-neerzetten-blok

en: Advanced page with visual page building tools. Powered by DXPR Builder.
nl: Geavanceerde pagina met visuele tools voor het bouwen van pagina's. Mogelijk gemaakt door DXPR Builder.

en: Drag and drop Page
nl: Pagina slepen en neerzetten

en: Page builder page with DXPR Builder visual layout builder
nl: Paginabuilder-pagina met DXPR Builder visuele lay-outbouwer

en: Are you sure you want to Convert paths?
nl: Weet u zeker dat u paden wilt converteren?

en: After running the process, please check and test all updated content before taking the updated content to your production website.
nl: Controleer en test nadat u het proces heeft uitgevoerd, alle bijgewerkte inhoud voordat u de bijgewerkte inhoud naar uw productiewebsite brengt.

en: Converting fields
nl: Velden converteren

en: Converting fields. Completed: @percentage% (@current of @total).
nl: Velden converteren. Voltooid: @percentage% (@huidige van @total).

en: Fields were converted.
nl: Velden zijn geconverteerd.

en: Parent number
nl: Oudernummer

en: DXPR Builder Media
nl: DXPR Builder-media

en: This module provides a media browser for DXPR Builder.
nl: Deze module biedt een mediabrowser voor DXPR Builder.

en: DXPR Builder Image Browser
nl: DXPR Builder-afbeeldingsbrowser

en: DXPR Builder Media thumbnail
nl: DXPR Builder Mediaminiatuur

en: Oops, the no-code editor is not loading here. Only one account can use DXPR Builder on the DXPR Free tier. This permission is automatically assigned to the user account with username "%username". Please <a href="@add_subscription" target="_blank">add a paid subscription at DXPR.com</a> to use DXPR Builder with more than one user.
nl: Oeps, de codeloze editor wordt hier niet geladen. Slechts één account kan DXPR Builder gebruiken op de gratis versie. Deze toestemming wordt automatisch toegewezen aan het gebruikersaccount met gebruikersnaam "%username". <a href="@add_subscription" target="_blank">Voeg een betaald abonnement toe op DXPR.com</a> om DXPR Builder met meer dan één gebruiker te gebruiken.

en: We are having trouble connecting to the DXPR servers, the data will refresh when the network is working again.
nl: We hebben problemen met het verbinden met de DXPR-servers, de gegevens worden vernieuwd zodra het netwerk weer werkt.

en: User licenses dashboard
nl: Dashboard voor gebruikerslicenties

en: Licenses used
nl: Gebruikte licenties

en: DXPR Builder needs a product key to work, please install it in the <a href="@dxpr_settings">DXPR Builder settings form</a>.
nl: DXPR Builder heeft een productsleutel nodig om te werken. Installeer deze in het <a href="@dxpr_settings">DXPR Builder-instellingenformulier</a>.

en: Is this your first time setting up DXPR Builder? Check out our <a href="@dxpr_documentation">installation tutorials</a>!
nl: Is dit de eerste keer dat u DXPR Builder instelt? Bekijk onze <a href="@dxpr_documentation">installatiehandleidingen</a>!

en: The DXPR Builder depends on Bootstrap framework to work. Please enable Bootstrap in the <a href='@dxpr_builder_settings'>DXPR Builder settings form</a>.
nl: De DXPR Builder is afhankelijk van het Bootstrap-framework om te werken. Schakel Bootstrap in op het <a href='@dxpr_builder_settings'>DXPR Builder-instellingenformulier</a>.

en: DXPR Builder Drag and Drop Page
nl: DXPR Builder slepen en neerzetten-pagina

en: Please enter your product key. Find your product key on our <a href=":uri" target="_blank">Getting Started page</a>
nl: Voer alstublieft uw productcode in. Uw productsleutel staat op onze <a href=":uri" target="_blank">Aan de slag-pagina</a>

en: DXPR Builder needs a product key to work, please install it in the <a href=":link">DXPR Builder settings form</a>.
nl: DXPR Builder heeft een productsleutel nodig om te werken. Installeer deze in het <a href=":link">DXPR Builder-instellingenformulier</a>.

en: User profiles let you customize the DXPR Builder interface for different user roles. If a user account matches to multiple user profiles, the first profile will be chosen using the order of profiles set below. <a href=":profiles_doc">User profiles documentation</a>.
nl: Met gebruikersprofielen kunt u de DXPR Builder-interface aanpassen aan verschillende gebruikersrollen. Als een gebruikersaccount overeenkomt met meerdere gebruikersprofielen, wordt het eerste profiel gekozen in de onderstaande volgorde van profielen. <a href=":profiles_doc">Documentatie over gebruikersprofielen</a>.

en: Anything you configure here will only apply to users that have one or more of the user roles you select in the Roles setting below.
nl: Deze instellingen zijn alleen van toepassing op gebruikers die een of meer van de hieronder geselecteerde gebruikersrollen hebben.

en: User templates are DXPR Builder elements or pages saved by DXPR Builder users. <a href=":user_templates_doc">User templates documentation</a>.
nl: Gebruikerssjablonen zijn DXPR Builder-elementen of pagina's die zijn opgeslagen door DXPR Builder-gebruikers. <a href=":user_templates_doc">Documentatie over gebruikerssjablonen</a>.

en: Page templates are preset DXPR Builder pages that come with the product. Page templates are only available on empty DXPR Builder containers. You can extend or replace templates with your own by managing page template configuration objects on this page. <a href=":page_templates_doc">User templates documentation</a>.
nl: Pagina-templates zijn vooraf ingestelde DXPR Builder-pagina's die bij het product worden geleverd. Pagina-templates zijn alleen beschikbaar op lege DXPR Builder-containers. U kunt templates uitbreiden of vervangen door uw eigen templates door pagina-template-configuratieobjecten op deze pagina te beheren. <a href=":page_templates_doc">Documentatie over pagina-templates</a> .

en: User licenses are needed for any Drupal account that has permission to use DXPR Builder. You need a paid DXPR.com subscription to buy user licenses. When you are logged in at DXPR.com you can add Users to your subscription with the <a href=":addons_form">subscription add-ons form</a>.
nl: Voor elk Drupal-account dat toestemming heeft om DXPR Builder te gebruiken is een licentie nodig. U hebt een betaald DXPR.com-abonnement nodig om gebruikerslicenties te kopen. Wanneer u bent ingelogd op DXPR.com, kunt u gebruikers aan uw abonnement toevoegen met het formulier <a href=":addons_form">abonnements-add-ons</a>.

en: The dxpr builder page template body. The easiest way to generate template code is saving any DXPR Builder element as user template and copying the user template code here.
nl: De hoofdtekst van de DXPR-builder pagina-template. De eenvoudigste manier om een template te maken, is door een DXPR Builder-element op te slaan als gebruikers-template en de code ervan hier te plakken.

en: User profile enabled
nl: Gebruikersprofiel ingeschakeld

en: When disabling this DXPR Builder controls will not show on content until after the user clicks the eye icon on the main container controls.
nl: Als u dit uitschakelt, worden de DXPR Builder-besturingselementen pas bij de inhoud weergegeven nadat de gebruiker op het oogpictogram van de besturingselementen van de hoofdcontainer heeft geklikt.

en: Select one or more user roles that this profile will be active on.
nl: Selecteer een of meer gebruikersrollen waarop dit profiel actief zal zijn.

en: Select elements that should be available to users on this profile.
nl: Selecteer elementen die beschikbaar moeten zijn voor gebruikers in dit profiel.

en: Select blocks that should be available to users on this profile. Newly created blocks are not enabled automatically for the profile.
nl: Selecteer blokken die beschikbaar moeten zijn voor gebruikers in dit profiel. Nieuw gemaakte blokken worden niet automatisch ingeschakeld voor het profiel.

en: Select views displays that should be available to users on this profile. Newly created views displays are not enabled automatically for the profile.
nl: Selecteer weergaven die beschikbaar moeten zijn voor gebruikers in dit profiel. Nieuw gemaakte weergaven worden niet automatisch ingeschakeld voor het profiel.

en: Extra extra large (≥1400px)
nl: Extra extra groot (≥1400px)

en: Load Bootstrap 3
nl: Bootstrap 3 laden

en: Load Bootstrap 4
nl: Bootstrap 4 laden

en: Load Bootstrap 5
nl: Laad Bootstrap 5

en: Date / Time
nl: Datum / Tijd

en: Select page templates that should be available to users on this profile. Newly created page templates are not enabled automatically for the profile.
nl: Selecteer pagina-templates die beschikbaar moeten zijn voor gebruikers in dit profiel. Nieuw gemaakte templates worden niet automatisch ingeschakeld voor het profiel.

en: Global user templates
nl: Globale gebruikerssjablonen

en: Select global user templates that should be available to users on this profile. Newly created user templates are not enabled automatically for the profile.
nl: Selecteer globale gebruikers-templates die beschikbaar moeten zijn voor gebruikers in dit profiel. Nieuw gemaakte templates worden niet automatisch ingeschakeld voor het profiel.

en: Card (Bootstrap 4/5)
nl: Kaart (Bootstrap 4/5)

en: Panel (Bootstrap 3)
nl: Paneel (Bootstrap 3)

en: Well (Bootstrap 3)
nl: Kader (Bootstrap 3)

en: Oops, the no-code editor is not loading here because there are insufficient User licenses included in your DXPR.com subscription. There currently are <a href=":dxpr_builder_user_licenses_url">@users accounts</a> connected to your product key to use DXPR Builder but there are only @users_limit Users available to your account. Please <a href=":add_users_url" target="_blank">add more Users to your subscription</a> or <a href=":manage_people_url">remove DXPR Builder editing privileges</a> from user accounts to resolve this.
nl: Oeps, de codeloze editor wordt hier niet geladen omdat er onvoldoende gebruikerslicenties zijn inbegrepen in uw DXPR.com-abonnement. Er zijn momenteel <a href=":dxpr_builder_user_licenses_url">@users gebruikers</a> gekoppeld aan uw productsleutel om DXPR Builder te gebruiken, maar er zijn @users_limit gebruikers beschikbaar in uw abonnement. <a href=":add_users_url" target="_blank">Voeg meer gebruikers toe aan uw abonnement</a> of <a href=":manage_people_url">verwijder de bewerkingsrechten van DXPR Builder</a> uit gebruikersaccounts om dit op te lossen.

en: Global user template
nl: Globaal gebruikers-template

en: Local video
nl: Locale video

en: Hover style
nl: Hover-stijl

en: View listing of DXPR content items that count towards your license limit.
nl: Bekijk een lijst met DXPR-inhoudsitems die meetellen voor uw licentielimiet.

en: Max items used
nl: Maximaal aantal gebruikte items

en: The content items limit is limiting how many pages, blocks, etc. you can edit with DXPR Builder. You can increase or eliminate the limit by <a href="https://app.dxpr.com/user/me/subscription/change">upgrading to a higher subscription tier</a>.
nl: De limiet voor inhoudsitems beperkt het aantal pagina's, blokken, enz. dat u kunt bewerken met DXPR Builder. U kunt de limiet verhogen of elimineren door <a href="https://app.dxpr.com/user/me/subscription/change">te upgraden naar een hoger abonnement</a>.

en: Sorry, you cannot author more than <a href=":dxpr_builder_content_licenses_url">@entities_limit content items</a> with DXPR Builder on the DXPR @tier tier. Please <a href="@add_subscription" target="_blank">upgrade your account at DXPR.com</a> to create more content with DXPR Builder.
nl: Sorry, u kunt niet meer dan <a href=":dxpr_builder_content_licenses_url">@entities_limit inhoudsitems</a> schrijven met DXPR Builder op de DXPR-laag @tier. <a href="@add_subscription" target="_blank">Upgrade uw account op DXPR.com</a> om meer inhoud te creëren met DXPR Builder.

en: Animation start
nl: Animatie starten

en: On appear
nl: Bij verschijning

en: On trigger
nl: Bij trigger

en: Animation in
nl: Animatie-in

en: Animation out
nl: Animatie-uit

en: Before in-animation
nl: Vóór in-animatie

en: After in-animation
nl: Na in-animatie

en: In percent. (50% is center, 100% is bottom of screen)
nl: In procenten. (50% is midden, 100% is onderkant van scherm)

en: In milliseconds.
nl: In milliseconden.

en: In-delay
nl: In-vertraging

en: Out-delay
nl: Uit-vertraging

en: Name for animations
nl: Naam voor animaties

en: Saved field
nl: Opgeslagen veld

en: Server error: Unable to save field
nl: Serverfout: Kan veld niet opslaan

en: Saved template
nl: Opgeslagen template

en: A template with the name
nl: Een template met de naam

en:  already exists. Please choose another name.
nl:  bestaat al. Kies een andere naam.

en: Style options.
nl: Stijlopties.

en: Hover style options.
nl: Opties voor hover-stijl.

en: Global template
nl: Globaal template

en: Or add elements using the +
nl: Of voeg elementen toe met de +

en: Don't forget to save your work
nl: Vergeet niet uw werk op te slaan

en: might have unsaved changes
nl: bevat mogelijk niet-opgeslagen wijzigingen

en: Action confirmation
nl: Bevestiging van actie

en: Failed to save history state, cannot undo and redo actions because the content item is too big.
nl: Kan de geschiedenisstatus niet opslaan. Ongedaan maken en opnieuw uitvoeren is onmogelijk omdat het inhoudsitem te groot is.

en: Bootstrap responsive grid breakpoints
nl: Bootstrap responsive grid-breekpunten

en: Ex: 1/2 + 1/2.
nl: Bijv.: 1/2 + 1/2.

en: Parallax speed
nl: Parallax-snelheid

en: Disable on mobile devices
nl: Uitschakelen op mobiele apparaten

en: Disable cropping out player
nl: Uitsnijden van de speler uitschakelen

en: Resize section to match video
nl: Sectie schalen zodat deze overeenkomt met de video

en: Enter the YouTube video URL.
nl: YouTube-video-URL invoeren.

en: Enter time in seconds from where video start to play.
nl: Voer de tijd in seconden in vanaf waar de video begint te spelen.

en: Enter time in seconds where video ends.
nl: Voer de tijd in seconden in waarop het afspelen gestopt moet worden.

en: Tab direction
nl: Tabrichting

en: Mobile friendly
nl: Mobiel-vriendelijk

en: Display as a collapsible in small screens.
nl: In kleine schermen als inklapbaar blok weergeven.

en: Show exposed filters
nl: Zichtbare filters tonen

en: Items per page:
nl: Items per pagina:

en: The number to display per page. Enter 0 for no limit.
nl: Het aantal items dat per pagina wordt weergegeven. Voer 0 in voor geen limiet.

en: Override pager
nl: Pager overschrijven

en: The number of items to skip.
nl: Het aantal items dat moet worden overgeslagen.

en: Contextual filter:
nl: Contextueel filter:

en: Element cannot be added because you can only nest rows 3 levels deep.
nl: Element kan niet toegevoegd worden omdat rijen maximaal 3 niveaus diep genest kunnen worden.

en: Generate HTML and JS for all elements which placed in current container element.
nl: Genereer HTML en JS voor alle elementen die in het huidige containerelement zijn geplaatst.

en: Select from predefined options
nl: Selecteren uit vooraf gedefinieerde opties

en: Edit as text
nl: Als tekst bewerken

en: Curved vertical double shadow
nl: Gebogen verticale dubbele schaduw

en: Background default style
nl: Standaard achtergrondstijl

en: Background primary style
nl: Primaire achtergrondstijl

en: Background success style
nl: Succes achtergrondstijl

en: Text default style
nl: Standaard-tekststijl

en: Text primary style
nl: Primarire-tekststijl

en: Text success style
nl: Succes-tekststijl

en: Text muted style
nl: Gedempte-tekststijl

en: Text align center
nl: Tekst centreren

en: Visible on large devices, desktops (≥1200px)
nl: Zichtbaar op apparaten met een schermresolutie ≥1200px (desktop)

en: Visible on medium devices, desktops (≥992px)
nl: Zichtbaar op apparaten met een schermresolutie ≥992px (desktop)

en: Visible on small devices, tablets (≥768px)
nl: Zichtbaar op apparaten met een schermresolutie ≥768px (tablet)

en: Visible on extra small devices, phones (<768px)
nl: Zichtbaar op apparaten met een schermresolutie <768px (telefoon)

en: Hidden on large devices, desktops (≥1200px)
nl: Verborgen op apparaten met een schermresolutie ≥1200px (desktop)

en: Hidden on medium devices, desktops (≥992px)
nl: Verborgen op apparaten met een schermresolutie ≥992px (desktop)

en: Hidden on small devices, tablets (≥768px)
nl: Verborgen op apparaten met een schermresolutie ≥768px (tablet)

en: Hidden on extra small devices, phones (<768px)
nl: Verborgen op apparaten met een schermresolutie <768px (telefoon)

en: Pull left
nl: Naar links trekken

en: Pull right
nl: Naar rechts trekken

en: Text align justify
nl: Tekst uitvullen

en: Text align left
nl: Tekst links uitlijnen

en: Text align right
nl: Tekst rechts uitlijnen

en: Block align center
nl: Blok centreren

en: Text small style
nl: Kleine tekststijl

en: Visible on extra large devices, large desktops (≥1200px)
nl: Zichtbaar op apparaten met een schermresolutie ≥1200px (desktop)

en: Visible on large devices, desktops (≥992px)
nl: Zichtbaar op apparaten met een schermresolutie ≥992px (dekstop)

en: Visible on medium devices, desktops (≥768px)
nl: Zichtbaar op apparaten met een schermresolutie ≥768px (desktop)

en: Visible on small devices, tablets (≥576px)
nl: Zichtbaar op apparaten met een schermresolutie ≥576px (tablet)

en: Visible on extra small devices, phones (<576px)
nl: Zichtbaar op apparaten met een schermresolutie <576px (telefoon)

en: Hidden on extra large devices, large desktops (≥1200px)
nl: Verborgen op apparaten met een schermresolutie ≥1200px (desktop)

en: Hidden on large devices, desktops (≥992px)
nl: Verborgen op apparaten met een schermresolutie ≥992px (desktop)

en: Hidden on medium devices, desktops (≥768px)
nl: Verborgen op apparaten met een schermresolutie ≥768px (desktop)

en: Hidden on small devices, tablets (≥576px)
nl: Verborgen op apparaten met een schermresolutie ≥576px (tablet)

en: Hidden on extra small devices, phones (<576px)
nl: Verborgen op apparaten met een schermresolutie <576px (telefoon)

en: Visible on XX large devices, larger desktops (≥1400px)
nl: Zichtbaar op apparaten met een schermresolutie ≥1400px (desktop)

en: Visible on X large devices, large desktops (≥1200px)
nl: Zichtbaar op apparaten met een schermresolutie ≥1200px (desktop)

en: Hidden on XX large devices, larger desktops (≥1400px)
nl: Verborgen op apparaten met een schermresolutie ≥1400px (desktop)

en: Hidden on X large devices, large desktops (≥1200px)
nl: Verborgen op apparaten met een schermresolutie ≥1200px (desktop)

en: Float start
nl: Start zweven

en: Float end
nl: Einde zweven

en: Drag and drop element.
nl: Slepen-en-neerzetten-element

en: Add new element.
nl: Nieuw element toevoegen

en: Open settings.
nl: Instellingen openen

en: Paste element.
nl: Element plakken

en: Copy element to clipboard.
nl: Element naar klembord kopiëren

en: Clone element.
nl: Element klonen

en: Save element as template.
nl: Element opslaan als template

en: Save container.
nl: Container bewaren

en: Add toggle
nl: Schakelknop toevoegen

en: Select message type.
nl: Berichttype selecteren

en: Text on the button
nl: Tekst op de knop

en: Button link (url).
nl: Knoplink (url)

en: Select where to open link.
nl: Selecteer waar u de link wilt openen

en: Outline style
nl: Omrandingsstijl

en: Select card style.
nl: Selecteer kaartstijl

en: Frames per slide
nl: Frames per dia

en: Scale up
nl: Opschalen

en: Next/Previous
nl: Volgende/Vorige

en: Adjacent
nl: Aangrenzend

en: Touch drag
nl: Aanraken en slepen

en: Circle counter
nl: Cirkelteller

en: Circle content
nl: Cirkelinhoud

en: Foreground width
nl: Breedte voorgrond

en: Circle style
nl: Cirkelstijl

en: Will set the font size of the icon.
nl: Stelt de lettergrootte van het pictogram in.

en: Will set the font color of the icon.
nl: Stelt de letterkleur van het pictogram in.

en: Countdown style
nl: Aftelstijl

en: Date / Time Limitations
nl: Datum-/tijdbeperkingen

en: Provide an optional link to another site/page to be opened after countdown expires.
nl: Geef eventueel een link naar een andere site/pagina die moet worden geopend als het aftellen is voltooid.

en: Enter the number to start counting from.
nl: Voer het getal in waarmee het tellen begint.

en: Enter the number to count up to.
nl: Voer het getal in tot waar geteld wordt.

en: Select the font size for the counter number.
nl: Selecteer de lettergrootte voor het tellernummer.

en: Select the speed in ms for the counter to finish.
nl: Selecteer de snelheid in ms waarmee de teller moet eindigen.

en: Enter any character to be shown before the number (i.e. $).
nl: Voer een teken in dat vóór het getal moet worden weergegeven (bijvoorbeeld $).

en: Enter any character to be shown after the number (i.e. %).
nl: Voer een teken in dat na het getal moet worden weergegeven (bijvoorbeeld %).

en: Enter your HTML content.
nl: Voer de HTML-inhoud in.

en: <p>Click the edit button to change this HTML</p>
nl: <p>Klik op de knop Bewerken om deze HTML te wijzigen</p>

en: Rotate 90
nl: Draai 90

en: Rotate 270
nl: Draai 270

en: Icon link (url).
nl: Pictogramlink (url).

en: For example 100px, or 50%.
nl: Bijvoorbeeld 100px of 50%.

en: For example 100px.
nl: Bijvoorbeeld 100px.

en: Image link target
nl: Doel van afbeeldingslink

en: Additional information about the image
nl: Extra informatie over de afbeelding

en: Image carousel
nl: Afbeeldingscarrousel

en: Hide pagination control
nl: Paginabeheer verbergen

en: Hide prev/next buttons
nl: Vorige/volgende knoppen verbergen

en: Topic of image carousel
nl: Onderwerp van afbeeldingscarrousel

en: Additional information about the images
nl: Extra informatie over de afbeeldingen

en: Move positioned item:
nl: Gepositioneerd item verplaatsen:

en: 100% width
nl: 100% breedte

en: 100% width for positioned item :
nl: 100% breedte voor gepositioneerd item:

en: 100% height for positioned item :
nl: 100% hoogte voor gepositioneerd item:

en: Bring forward
nl: Naar voren brengen

en: Bring forward for positioned item :
nl: Naar voren brengen voor gepositioneerd item:

en: Send backward
nl: Naar achteren sturen

en: Send backward for positioned item :
nl: Naar achteren sturen voor gepositioneerd item:

en: Content link (url).
nl: Inhoudslink (url).

en: Device break point
nl: Apparaatbreekpunt

en: Unmute (Not reliable when auto-playing due to recent browser policy updates)
nl: Dempen opheffen (niet betrouwbaar bij automatisch afspelen vanwege recente updates van browserbeleid)

en: Clear floated elements
nl: Vrij zwevende elementen

en: This is a placeholder text. Your actual content will go here. Edit this to include your own information.
nl: Dit is een tijdelijke tekst. Uw daadwerkelijke inhoud komt hier terecht. Bewerk dit om uw eigen informatie op te nemen.

en: Select a character to separate thousands in the end number.
nl: Selecteer een teken om duizendtallen in het eindnummer te scheiden.

en: 100% height
nl: 100% hoogte

en: Tell search engines not to follow
nl: Informeer zoekmachines dat ze niet moeten volgen

en: Start playing automatically
nl: Automatisch afspelen starten

en: Exclude from DXPR builder editing
nl: Uitsluiten van bewerkingen in de DXPR-builder

en: If checked the user will not be able to edit with DXPR Builder.
nl: Indien geselecteerd kan de gebruiker niet bewerken met DXPR Builder.

en: Deleted configuration %id
nl: Configuratie %id verwijderd

en: Are you sure you want to exclude the user from DXPR editing?
nl: Weet u zeker dat u de gebruiker wilt uitsluiten van DXPR-bewerkingen?

en: Create page template
nl: Pagina-template maken

en: Are you sure you want to remove the user?
nl: Weet u zeker dat u de gebruiker wilt verwijderen?

en: Create Page Template
nl: Pagina-template maken

en: Delete license data
nl: Licentiegegevens verwijderen

en: Remove stale user data. This will delete all license info for this email.
nl: Verouderde gebruikersgegevens verwijderen. Hierdoor worden alle licentiegegevens voor deze e-mail verwijderd.

en: Editing disabled
nl: Bewerken uitgeschakeld

en: Disable editing permission
nl: Schakel bewerkingsrechten uit

en: Revoke DXPR Builder editing permissions for this user on this site.
nl: Trek de bewerkingsrechten van DXPR Builder in voor deze gebruiker op deze site.

en: Page template creation failed because a page template with the same name already exists
nl: Het maken van een pagina-template is mislukt omdat er al een template met deze naam bestaat

en: Page template <strong>@label</strong> was created: <a href="@url">View page templates dashboard</a>
nl: Pagina-template <strong>@label</strong> is gemaakt: <a href="@url">Dashboard van pagina-template bekijken</a>

en: Are you sure you want to delete this user?
nl: Weet u zeker dat u deze gebruiker wilt verwijderen?

en: The user will be removed from all the domains.
nl: De gebruiker wordt uit alle domeinen verwijderd.

en: The license entry does not exist.
nl: De licentie bestaat niet.

en: The user with the provided email exists in the system.
nl: De gebruiker met het opgegeven e-mailadres bestaat in het systeem.

en: The user has been removed.
nl: De gebruiker is verwijderd.

en: The user will lose DXPR Builder editor access. Uncheck the "Exclude from DXPR builder editing" checkbox on the user's profile to restore editing permission.
nl: De gebruiker verliest de toegang tot de DXPR Builder-editor. Schakel het selectievakje 'Uitsluiten van bewerken in DXPR-builder' in het gebruikersprofiel uit om de bewerkingsrechten te herstellen.

en: Restore DXPR Builder editing permission for the selected user(s)
nl: Herstel de bewerkingsrechten van DXPR Builder voor de geselecteerde gebruiker(s)
