DXPR Theme - en to lt translation catalogue (47 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Content
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: None
lt: Joks

en: Center
lt: Centras

en: Help
lt: Pagalba

en: Top
lt: Viršus

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Bottom
lt: Apačia

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: Normal
lt: Normalus

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Close
lt: Uždaryti

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Content Top
lt: Turinio viršus

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: White
lt: Baltas

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Italic
lt: Pasviręs

en: Uppercase
lt: Didžiosios raidės

en: Overlay
lt: Sluoksnis

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Cover
lt: Viršelis

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: The logo could not be uploaded.
lt: Logotipo neįmanoma įkelti.

en: The custom logo path is invalid.
lt: Pasirinkto logotipo adresas klaidingas.

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Footer background
lt: Poraštės fonas

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai
