DXPR Theme - en to az translation catalogue (46 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Comments
az: Şərhlər

en: None
az: Yoxdur

en: Center
az: Mərkəz

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Layout
az: Şablon

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Page
az: Səhifə

en: Bottom
az: Aşağı

en: Site name
az: Sayt adı

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Close
az: Bağlı

en: Page Title
az: Səhifə başlığı

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: White
az: Ağ

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Card
az: Kart

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Status message
az: Status mesajı
