DXPR Theme - en to ku translation catalogue (34 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: None
ku: هیچ

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Help
ku: یارمەتی

en: Top
ku: سەرەوە

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Page
ku: پەڕە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Site name
ku: ناونیشانی ماڵپەڕ

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Color set
ku: دەستەی ڕەنگ

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش

en: The logo could not be uploaded.
ku: لۆگۆ نەتوانرا باربکرێت.
