DXPR Theme - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Comments
bs: Komentari

en: None
bs: Nijedan

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Help
bs: Pomoć

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Page
bs: Strana

en: Site name
bs: Ime web stranice

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Normal
bs: Normalno

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Colors
bs: Boje

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Color set
bs: Set boja

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi
