DXPR Theme - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Comments
eo: Komentoj

en: None
eo: Neniu

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Page
eo: Paĝo

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Custom
eo: Propra

en: Navigation
eo: Navigado

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Color set
eo: Koloraro
