DXPR Theme - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: Comments
is: Viðmerkingar

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Unknown
is: Ókent

en: Page
is: Síða

en: Site name
is: Navn á heimasíðu

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Custom
is: Sergjørt

en: Navigation
is: Navigatión

en: Go to first page
is: Far til fyrstu síðu

en: Go to last page
is: Far til síðstu síðu

en: Color set
is: Litaúrval

en: Error message
is: Feilboð

en: Warning message
is: Ávaringarboð

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur

en: Status message
is: Støðuboð
