DXPR Theme - en to lv translation catalogue (50 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Comments
lv: Komentāri

en: None
lv: Nav

en: Center
lv: Centrēt

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Help
lv: Palīdzība

en: Top
lv: Augša

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Page
lv: Lapa

en: Bottom
lv: Apakša

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Normal
lv: Normāls

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Colors
lv: Krāsas

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Close
lv: Aizvērt

en: Page Title
lv: Lapas Nosaukums

en: Content Bottom
lv: Zem Satura

en: CSS Selector
lv: CSS selektors

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: White
lv: Balts

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Bold
lv: Treknraksts

en: Italic
lv: Kursīvs

en: Overlay
lv: Pārklājums

en: Blockquote
lv: Citāts

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Color set
lv: Krāsu kopa

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Cover
lv: Titulbilde

en: Card
lv: Kartiņa

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Highlighted
lv: Izgaismots
