DXPR Theme - en to ne translation catalogue (44 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Top
ne: माथि

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Normal
ne: साधारण

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Content Top
ne: शीर्षक सामग्री

en: Content Bottom
ne: तलको सामग्री

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Bold
ne: बोल्ड

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Color set
ne: रंग सेट

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: « First
ne: « पहिलो

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: Last page
ne: अन्तिम पृष्ठ

en: First page
ne: पहिलो पृष्ठ

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको

en: Go to page @key
ne: @key पृष्ठमा जानुहोस्
