DXPR Theme - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Comments
sq: Komente

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Help
sq: Ndihmë

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Page
sq: Faqe

en: Site name
sq: Emri i sajtit

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit

en: Color set
sq: E përbashkëta e ngjyrave

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues
