DXPR Theme - en to bo translation catalogue (48 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: None
bo: མེད།

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Top
bo: འགོ

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Border
bo: མཐའ་སྒྲོམ།

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Left
bo: གཡོན

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Bold
bo: སྦོམ་བྲིས

en: Italic
bo: གསེག་བྲིས

en: Uppercase
bo: ཆེ་བྲིས

en: Overlay
bo: ཕྱི་རིམ

en: Blockquote
bo: ཚན་པ་ལུང་འདྲེན་པ

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Color set
bo: ཁ་དོག་སྡེབ་ཁ

en: Regions
bo: ཁུལ་ཁོངས།

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Primary
bo: གཙོ་བོ

en: Secondary
bo: ཕལ་བ

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: The logo could not be uploaded.
bo: ཁ་རྟགས་ཡར་འཇུག་བྱས་མ་ཐུབ།

en: The custom logo path is invalid.
bo: རང་བཟོས་ཀྱི་ཁ་རྟགས་སྦྲེལ་ལམ་དེ་འགྲིག་མི་འདུག

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
