DXPR Theme - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Help
gu: મદદ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Bottom
gu: નીચે

en: Site name
gu: સાઈટ ની ઓળખ

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Close
gu: બંધ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
