DXPR Theme - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Comments
kk: Пікірлер

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Center
kk: Орта

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Page
kk: Бет

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Navigation
kk: Навигация

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: Color set
kk: Түс жиыны

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
