DXPR Theme - en to sk translation catalogue (67 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Comments
sk: Komentáre

en: None
sk: Žiadne

en: Center
sk: Na stred

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Top
sk: Navrch

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Page
sk: Strana

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Custom
sk: Vlastná

en: Normal
sk: Normálny

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Repeat
sk: Opakovanie

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Page Title
sk: Nadpis stránky

en: Content Top
sk: Vrchná časť obsahu

en: Content Bottom
sk: Spodná časť obsahu

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: White
sk: Biela

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Tabs
sk: Záložky

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Bold
sk: Hrubé

en: Italic
sk: Šikmé

en: Animation
sk: Animácia

en: Overlay
sk: Vrstva

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Color set
sk: Množina farieb

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Regions
sk: Regióny

en: Fonts
sk: Písma

en: Main Content
sk: Hlavný obsah

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Primary
sk: Primárny

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Status message
sk: Stavová správa

en: The logo could not be uploaded.
sk: Logo nemôže byť nahrané.

en: The custom logo path is invalid.
sk: Vlastná cesta k logu je neplatná.

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Last page
sk: Posledná strana

en: First page
sk: Prvá strana

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: Go to page @key
sk: Prejsť na @key. stránku
