DXPR Theme - en to el translation catalogue (53 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Comments
el: Σχόλια

en: None
el: Κανένα

en: Center
el: Κέντρο

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Top
el: Κορυφή

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Page
el: Σελίδα

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Site name
el: Όνομα ιστοτόπου

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Normal
el: Κανονικό

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: White
el: Λευκό

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Bold
el: Έντονα

en: Italic
el: Πλάγια

en: Overlay
el: Υπέρθεση

en: Blockquote
el: Παράθεση

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Color set
el: Σύνολο χρωμάτων

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: The custom logo path is invalid.
el: Η διαδρομή του προσαρμοσμένου λογότυπου δεν είναι έγκυρη.

en: Current page
el: Τρέχουσα σελίδα

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης
