DXPR Theme - en to eu translation catalogue (54 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: None
eu: Bat ere ez

en: Center
eu: Erdian

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Help
eu: Laguntza

en: Top
eu: Goian

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Page
eu: Orria

en: Bottom
eu: Behean

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Normal
eu: Arrunta

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Border
eu: Ertza

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Close
eu: Itxi

en: Page Title
eu: Orriaren Izenburua

en: Content Top
eu: Goiko edukia

en: Content Bottom
eu: Beheko edukia

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Bold
eu: Lodia

en: Italic
eu: Etzana

en: Color set
eu: Kolore sorta

en: Fonts
eu: Letra-tipoa

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Typography
eu: Tipografia

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Status message
eu: Mezu egoera

en: The custom logo path is invalid.
eu: Egokitutako logo-aren bidea (path) baliogabea da.

en: Current page
eu: Uneko orrialdea

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
