DXPR Theme - en to oc translation catalogue (54 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Comments
oc: Comentaris

en: None
oc: Pas cap

en: Center
oc: Centre

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: Top
oc: Naut

en: Layout
oc: Afichatge

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Page
oc: Pagina

en: Bottom
oc: Bas

en: Site name
oc: Nom del site

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Custom
oc: Personalizat

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Border
oc: Bordadura

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Repeat
oc: Repetir

en: Close
oc: Tampar

en: Page Title
oc: Títol de la pagina

en: Content Top
oc: Naut del contengut

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: White
oc: Blanc

en: Tabs
oc: Onglets

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Bold
oc: Gras

en: Border Color
oc: Color de bordadura

en: Italic
oc: Italica

en: Uppercase
oc: Majuscula

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Color set
oc: Jòc de colors

en: Fonts
oc: Poliças

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Primary
oc: Primaire

en: Secondary
oc: Secondaire

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Sidebar First
oc: Primièra barra laterala

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: The custom logo path is invalid.
oc: Lo camin personalizat del lògo es invalid.

en: Current page
oc: Pagina actuala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
