DXPR Theme - en to ps translation catalogue (29 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: None
ps: هېڅ يو

en: Center
ps: منځ

en: Help
ps: مرسته

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Site name
ps: پاڼې نوم

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Close
ps: تړل

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Bold
ps: زغرد

en: Italic
ps: رېوند

en: Blockquote
ps: وينالېږد

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام

en: Current page
ps: اوسنی پاڼه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
