Dynamic Entity Reference (3.0.0) - en to ca translation catalogue (36 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Overview
ca: Resum

en: Label
ca: Etiqueta

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: Entity
ca: Entitat

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Check boxes/radio buttons
ca: Caselles/botons de ràdio

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Show links
ca: Mostra els enllaços

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Appears in: @bundles.
ca: Apareix a: @bundles.

en: An autocomplete text field.
ca: Un camp de text amb autocompletat.

en: Display the label of the referenced entities.
ca: Mostra l'etiqueta de les entitats referenciades.

en: Rendered entity
ca: Entitat renderitzada

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
ca: Mostra les entitats referenciades generades per entity_view().

en: Link label to the referenced entity
ca: Enllaça l'etiqueta a l'entitat referenciada

en: Change handler
ca: Canvi del controlador

en: View modes
ca: Modes de visualització

en: Other…
ca: Altres...

en: The referenced entity
ca: L'entitat referenciada

en: Reference type
ca: Tipus de referència

en: Type of item to reference
ca: Tipus d'element a referenciar

en: Reference method
ca: Mètode de referenciar

en: Display the ID of the referenced entities.
ca: Mostra l'identificador de les entitats referenciades.

en: The referenced entity (%type: %id) does not exist.
ca: No existeix l'entitat referenciada (%type: %id).

[ctx: Entity type group]
en: Content
ca: Contingut

[ctx: Entity type group]
en: Configuration
ca: Configuració

en: @label referenced from @field_name
ca: @label referenciat des de @field_name

en: Target UUID
ca: UUID destí

en: Entity Type ID
ca: ID del tipus d'entitat

en: @entity using @field_name
ca: @entity utilitza @field_name

en: Relate each @entity with a @field_name set to the @label.
ca: Relaciona cada @entity amb un @field_name definit amb @label.

en: This entity (%type: %label) cannot be referenced.
ca: No es pot referenciar aquesta entitat (%type: %label).

en: This entity (%type: %id) cannot be referenced.
ca: Aquesta entitat (%type: %id) no pot ser referenciada.
