Dynamic Entity Reference (8.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Save
az: Saxla

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: Entity
az: Entiti

en: Reference
az: Istinad

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Add another item
az: Başqa bir element əlavə edin

en: Check boxes/radio buttons
az: Qutu,radiodüymə seçimi

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: Autocomplete matching
az: Avtomatik tamamlama uyğunluğu

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: @type %title has been created.
az: @type %title yaradıldı.

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Show links
az: Linkləri göstər

en: Field types
az: Sahə növləri
