Dynamic Entity Reference (8.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस

en: @type %title has been created.
ne: @type %title बनाईयो

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
