Dynamic Entity Reference (8.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Entity
lt: Esybė

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Save field settings
lt: Išsaugoti laukelių nuostatas

en: Check boxes/radio buttons
lt: Žymimasis laukelis/akutės

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: @type %title has been created.
lt: @type %title sukurtas.

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Show links
lt: Rodyti nuorodas

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Type of item to reference
lt: Nuorodos elemento tipas

en: Reference method
lt: Referencinis metodas
