Dynamic Entity Reference (8.x-1.7) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Label
sr: Ознака

en: Size of textfield
sr: Величина текстуалног поља

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Autocomplete matching
sr: Поклапање са аутоматски попуњеним пољем

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: Show links
sr: Прикажи линкове

en: Link label to the referenced entity
sr: Повежи ознаку са референцираним ентитетом

en: Type of item to reference
sr: Тип ставке за референцирање

en: Reference method
sr: Метод референцирања
