Dynamic Entity Reference (8.x-2.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Label
sk: Označenie

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Entity
sk: Entita

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Check boxes/radio buttons
sk: Zaškrtávacie polia/prepínacie tlačidlá

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Autocomplete matching
sk: Zhody pre samodokončovanie

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Field types
sk: Typy polí

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Appears in: @bundles.
sk: Nachádza sa v: @bundles.

en: An autocomplete text field.
sk: Samodokončovacie textové pole.

en: Rendered entity
sk: Zobrazená entita

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
sk: Zobraziť odkazované entity zobrazené funkciou entity_view().

en: View modes
sk: Režimy zobrazenia

en: Other…
sk: Iné…

en: The referenced entity
sk: Odkazovaná entita

en: Type of item to reference
sk: Typ položky, na ktorú sa má referencia vzťahovať

[ctx: Entity type group]
en: Content
sk: Obsah

en: @label referenced from @field_name
sk: @label referencovaný z @field_name

en: Target UUID
sk: Cieľové UUID

en: @entity using @field_name
sk: @entity s použitím @field_name

en: Relate each @entity with a @field_name set to the @label.
sk: Prepojiť každú položku @entity s nastaveným @field_name na @label.
