Dynamic Entity Reference (8.x-2.0-alpha6) - en to hu translation catalogue (49 entries)

en: Label
hu: Címke

en: Size of textfield
hu: A szövegmező mérete

en: Select list
hu: Legördülő lista

en: Entity
hu: Entitás

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Check boxes/radio buttons
hu: Jelölőnégyzetek / választógombok

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Autocomplete matching
hu: Automatikus kiegészítés módja

en: Autocomplete
hu: Automatikusan kiegészülő

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: Show links
hu: Hivatkozások megjelenítése

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Appears in: @bundles.
hu: Megjelenés helye: @bundles.

en: An autocomplete text field.
hu: Egy automatikus kiegészítést ellátó szövegmező.

en: Display the label of the referenced entities.
hu: A hivatkozott entitások címkéjének megjelenítése.

en: Rendered entity
hu: Leképzett entitás

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
hu: Az entity_view() függvény által létrehozott entitások megjelenítése.

en: Link label to the referenced entity
hu: Link címkéje a hivatkozott entitáshoz

en: Change handler
hu: Kezelő módosítása

en: View modes
hu: Nézetmódok

en: Other…
hu: Egyéb…

en: The referenced entity
hu: A hivatkozott entitás

en: Reference type
hu: Hivatkozás típusa

en: Autocomplete type
hu: Automatikus kiegészítés típusa

en: Type of item to reference
hu: Hivatkozó elem típusa

en: Reference method
hu: Hivatkozási mód

en: Display the ID of the referenced entities.
hu: A hivatkozott entitás azonosítójának megjelenítése.

en: The referenced entity (%type: %id) does not exist.
hu: Hivatkozott entitás (%type: %id) nem létezik.

[ctx: Entity type group]
en: Content
hu: Tartalom

[ctx: Entity type group]
en: Configuration
hu: Beállítás

en: Target Entity Type
hu: Cél entitástípus

en: Provides an entity reference field that can reference multiple entity types.
hu: Olyan entitáshivatkozási mezőt biztosít, ami nem csak egy, de akár több különböző típusú entitásra is képes mutatni.

en: Dynamic entity reference label display format settings
hu: Dinamikus entitáshivatkozáskor a címke megjelenítési formátumának beállításai

en: @label referenced from @field_name
hu: @field_name mezőből hivatkozó @label címke

en: Select items
hu: Elemek kiválasztása

en: Target UUID
hu: Cél UUID

en: Entity Type ID
hu: Entitástípus azonosító

en: Dynamic entity reference rendered entity display format settings
hu: Dinamikus entitáshivatkozáskor a megjelenített entitás formátumának beállításai

en: Dynamic entity reference entity ID display format settings
hu: Dinamikus entitáshivatkozáskor az azonosító megjelenítési formátumának beállításai

en: Dynamic entity reference autocomplete display format settings
hu: Automatikusan kiegészülő dinamikus entitáshivatkozások megjelenítési formátumának beállításai

en: @entity using @field_name
hu: @entity @field_name -t használ

en: Relate each @entity with a @field_name set to the @label.
hu: Minden @entity elemhez kapcsolódó @field_name mezőnél @label címke beállítása.

en: Dynamic entity reference field storage settings
hu: _Dynamic entity reference_ modul mezőtárolási beállítások

en: Dynamic entity reference field settings
hu: _Dynamic entity reference_ mező beállítások

en: Dynamic entity reference selection plugin settings
hu: _Dynamic entity reference_ kiválasztáskor használt bővítményének beállításai

en: This entity (%type: %label) cannot be referenced.
hu: Ehhez az entitástípushoz nem készíthető hivatkozás: %type: %label.

en: This entity (%type: %id) cannot be referenced.
hu: Ehhez az entitáshoz nem készíthető hivatkozás: %type: %id.

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %bundle_name bundle. Aborting rendering.
hu: %entity_type típusú %entity_id entitás %bundle_name mezőköteg %field_name mezőjével való megjelenítése megszakítva, mert az önmagára visszaható (rekurzív).
