Dynamic Layouts (2.0.1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: List
id: Daftar

en: Weight
id: Bobot

en: Category
id: Kategori

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Save
id: Simpan

en: Layout
id: Tata letak

en: here
id: di sini

en: Testing
id: Pengujian

en: Add row
id: Tambah baris

en: Entity ID
id: ID Entitas
